Jump to content
PyroForum.nl

Games


Duvel

Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted (edited)

Ik was pas echt verslaafd aan Unreal tournament 2004, voor de pc.

Tegenwoordig speel ik alleen maar shooters voor de XBOX360 :) .

Edited by rookbob
Posted (edited)

True.. Beetje hetzelfde als Mac en PC.. Hoewellll.. :)

Vorige post quoten is niet nodig!
sorry!

Edited by sjeef1
  • 2 weeks later...
  • 8 months later...
Posted (edited)

Tja alle games die ik ooit al eens ergens vandaan heb getrokken. (Steam games, en momenteel niet geinstaleerde games niet inbegrepen.)
Ughm kucg kucg,

Alternativa-SKIDROW
amnesia
arma
army men rts
Assassin's Creed
Assassins Creed 2 [Multi9] [PCDVD9][WITH CRACK] [www.soloestreno.com]
Assassins.Creed.Brotherhood-SKIDROW
Batman
Battlefield vietnam
Battlefield.Bad.Company.2-RELOADED
BF2 patch
BF2142
Borderlands_Proper-Razor1911
Bulletstorm-FLT
Call of Duty 2
Call of Duty 4
Call of Duty 5
Call Of Juarez Bound In Blood Razor1911 MAXSPEED
Command & Conquer Generals Zero Hour
Command And Conquer 3 Tiberium Wars
Command and Conquer Generals
commandos 2 men of courage
Counter-Strike Source
creeper world
crysis 2
Crysis Special Edition
Crysis Warhead
dark messiah
Dead Rising 2-SKIDROW
Dirt 2
Dragon.Age.Origins.SKIDROW
drakensang 2
Endwar
Fable 3 (2x DVD5) (www.nzbroyalty.com)
fable tlc
fallout 3
Fallout new vegas
farcry
Far_Cry_2-Razor1911
FEAR Perseus mandate
FEAR2_Project_Origin_Extracted-ready_to_play_NO_STEAM_NEEDED{RenaFUSED}
Gothic 3 With all updates to Enhanced Edition
Grand Theft Auto Vice City - PC
Grand Theft Auto ViceCity
GTA San Andreas
gta4
Hitman Blood Money
Homefront-SKIDROW
Hooligans
Jade.Empire.Special.Edition-ViTALiTY
Java
just cause
Kane and Lync Death man hatred
L4D2-PacSteam-270410
left for death
Mafia II-SKIDROW
mass effect
Mass effect 2
Max Payne 2
Medal of Honor airborne
Medal of Honor Allied Assault
Medal of Honor Limited Edition by Xplayer
Metro 2033 Proper-Razor1911
Mirror's Edge
moorhuhn all games
Mount.and.Blade-SKIDROW
mw2 cracked
Need for Speed carbon
Need for Speed prostreet
oblivion
Operation Flashpiont
Operation.Flashpoint.Dragon.Rising-RELOADED
overlord
Overlord 2 [PCDVD5][Multi-En-Es-Fr-Ger-It][2009][newpct.com]
phun
Plants vs Zombies
Portal 2 (2x DVD5) www.nzbroyalty.com
prince of persia
prototype
Punisher
R.U.S.E
rainbow six vegas 2
RCT - 1 & 2 & 3
Red Alert 3
Red.Faction.Guerrilla-RELOADED
Resident.Evil.5-RELOADED
Risk 2
Roller Coaster Tycoon
Rome Total War
S.T.A.L.K.E.R.1 shadow of chernobyl
S.T.A.L.K.E.R.2 Clear.Sky-RELOADED
S.T.A.L.K.E.R.3 Call Of Pripyat-Razor1911
Sacred Gold
Sanctum
Sanctum-RELOADED
Sniper.Ghost.Warrior-SKIDROW
soldier of fortune 2 gold edition
Spore
StarCraft II Wings of Liberty
supreme commander 2
supreme commander FA
swords and sandles
Team Fortress 2 no steam
The Sims 3 - Razor1911 Final MAXSPEED
The.Settlers.7.Paths.to.a.Kingdom
TimeShift v1.1 Full-Rip Skullptura
Tom Clancy's Splinter Cell Double Agent
tony hawks pro skater underground
Two Worlds
Unreal Tournament 2003 (3CDS)
unreal tournament 2004
unreal tournament 3
velvet assassin
Wanted Weapons of Fate
Warhammer 40K Dawn of War SoulStorm


Het bewijs; http://www.xfire.com/profile/hardbassbv/ (deze telling is ook niet geheel correct omdat ik xfire alleen van 2007 tot 2009 heb gebruikt ) Edited by hardbassbv
Posted (edited)

Uncharted 3 zo bestellen! :)

@hardbassbv

WTFOMGBBQ!!11!! Ik speel alleen just cause 2 en voor de rest niks haha ;)

Besteld! :huh:

Edited by Timberbeats
Posted

Speelt hier iemand Perfect World? dat is een online mmoRPG van world of warcraft kwaliteit alleen dan gratis :) Dat vind ik wel een gaaf spel.

Verder ben ik groot fan van Final Fantasy 8 en 10, beste 2 spellen ooit gemaakt =D

Posted
Speelt hier iemand Perfect World? dat is een online mmoRPG van world of warcraft kwaliteit alleen dan gratis :) Dat vind ik wel een gaaf spel.

Sinds 2006, begonnen op de My-Eng server, tot 2008 ofzo blijven spelen.
Vanaf dat moment was er een lading chinezen met te veel centjes, kochten alles via de casshop.
Ben gestopt, en op een private server gaan spelen, waarvan ik er ook iets van 6 heb gezien.
Ben inmiddels al een jaar 'clean' :huh:
Posted

Ja das wel waar idd, je word tegenwoordig bijna gedwongen geld eraan uit te geven. Het is ook echt ziek hoor om de beste gear te krijgen moet je echt honderden euro's gaan investeren misschien zelfs richting duizend en zonder die spullen en accepteren velen je gewoon niet. En echt onvoorstelbaar veel mensen hebben dat er voor over. Volgens mij zijn de makers van perfect world schatrijk :huh:
Maar ik geef er geen geld aan uit en ga dat ook niet doen. Ik heb liever een kast vol chemicaliën en ander pyro spul voor dat geld :)

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

  • Topics

  • Posts

    • Hey Boem, Goed weer wat van je te lezen. Wat ik nog doe zie je hierboven. Maar het stelt weinig meer voor. Achja, binnenkort mag er helemaal niks meer. We gaan het wel meemaken. Blijf rustig je ding doen, een leuke fontijn zonder strafblad is veel beter dan een dikke shell met.
    • Wat Tyneman zegt: zo klein mogelijk maken met een hamer. Ik zou een hand-moker-tje gebruiken vanwege het gewicht en het relatieve grote slagoppervlak. Daarna door de zeef, z.n. nogmaals 'hameren', weer door de zeef, en dat herhalen zo vaak als nodig, voor je eigen gevoel. Dan drogen, dan in de ballmill. Het zal overbodig zijn te zeggen dat je het spul niet binnenshuis in een oven wil drogen die je ook voor maaltijdbereiding gebruikt, hoewel dat een persoonlijke keuze kan zijn. Ik denk dat (als het probleem niet al is opgelost) wanneer het spul mechanisch tot (zo klein mogelijke) 'deeltjes' is gereduceerd, een dag in de brandende zon, komend voorjaar, uitgespreid in een dunne laag, het nu en dan omscheppend, voldoende is alvorens het de mill in gaat. Het is overigens niet zo dat barium nitraat erg hygroscopisch is (waarmee ik niet zeg dat het niet vochtig kan zijn, wanneer niet goed opgeslagen). De hoofdreden dat het spul 'klontert' is door agglomeratie. Het spul zakt onder zijn eigen gewicht in elkaar. Om een analogie te gebruiken: doe je ogen dicht, ga terug naar je kindertijd en voel het 'zachte zand' van het strand onder je voeten. Graaf je kuil: de dichtheid van het zand wordt 20-30cm dieper al snel groter; uiteindelijk wordt 'zacht zand' (zand)steen. Het feit dat de ball mill 'kleine harde balletjes' produceert kan ook te maken hebben met hoe die geladen is (zowel met de hoeveelheid media, als de hoeveelheid 'spul', als de mill-tijd, als de rotatiesnelheid). Een goed functioneerde ball mill zou geen probleem moeten hebben deze 'kleine harde balletjes' weer tot stof te reduceren.
    • Ehm, ... de beste wensen, alsnog, mede liefhebbers (in deze bizarre tijden)! Lang geleden dat ik hier geweest ben. Ben hier eigenlijk al met al niet lang geweest, destijds; ik kwam te laat, met alle restricties m.b.t. chemicaliën die toen al hun intrede hadden gedaan. Ben (een beetje) met de hobby opgehouden. Het een 'misdadiger' zijn gaf me (uiteindelijk) alleen maar stress, wat niet de bedoeling kan zijn van een hobby. Opgehouden trouwens in die zin dat ik niets meer 'in de lucht' doe, of dingen die geluid maken: geen vuurpijlen met header, geen 2 en 3" ball shells, geen mines meer; 'knallers' om de knallers heb ik nooit gemaakt, hebben/hadden niet mijn interesse. Geen zin meer om als een dief in de nacht naar het natte bos te gaan. Heb 'alles' de deur uit gedaan; alles in die zin de dingen die je niet in bezit mag hebben, ik slaap er beter om. Heb nog wel KNO3 en S bewaard en wat metaal 'poeder' om een paar keer per jaar een fontein en sterretjes te kunnen maken; houtskool komt uit de houtkachel, zolang je die 'in dit land' nog mag gebruiken, maar dat terzijde. Blablabla. Voor wie dit leest, en nog wat 'erover' wil babbelen: wat doe jij nog?
    • Duvel! Goed te zien dat je nog leeft man!
  • Who's Online (See full list)

    • There are no registered users currently online
×
×
  • Create New...