Jump to content
PyroForum.nl

Korte Vragen Topic


Guest

Recommended Posts

Posted

Waarschijnlijk komen al deze hemi's uit china, en in de vuurwerkfabrieken pasten ze wel heel dik, dat doen ze omdat ze geen booster gebruiken, of iniedergeval een kleinbeetje bp als booster. Dus anders zouden ze niet meer passen in de mortier.

Posted
Waarschijnlijk komen al deze hemi's uit china, en in de vuurwerkfabrieken pasten ze wel heel dik, dat doen ze omdat ze geen booster gebruiken, of iniedergeval een kleinbeetje bp als booster. Dus anders zouden ze niet meer passen in de mortier.

Nee hoor, shells passen altijd ruim in de mortier. En nee in china pasten ze helemaal niet dik. Beetje natte vingerwerk van je weirdo.
Posted

Ik heb een keer zo'n filmpje gezien op youtube waar je ze ziet pasten, ze kunnen er aardig wat van hoor.

Hhm, kan het filmpje niet meer vinden, had iniedergeval we een soort van russische naam ofzo.

Posted

Mja dan kan je net zo goed ook stoppen met naar school gaan, als je toch alles kan leren van youtube.
Kan jij zien hoeveel lagen ze pasten? Ik ken het filmpje ook wel hoor :)

Posted
Er werd mij verteld (in de 2" glitter shell topic) dat je voor een 2"shell een 50cm lange mortier moet gebruiken en voor 3" 75cm maar dit is wel erg lang, ik heb eens gezocht naar de lengte die de mortieren moeten hebben en veel verkopen ze in 15" voor 2"shells en 18" voor 3"shells (dus 37.5cm en 45cm) wat is nou het best? 50 en 75cm lijkt me wel erg lang eigenlijk


Ik heb toen gereageerd, maar ik sprak uit ervaring. Ik heb nu pulverone die toch wel wat sneller is dan ervoor. Het is wat je zelf mooi vindt. Ik zie men shells graag hoog gaan :)
(Direct een 2" silverstreamer fabriceren)
Posted

Vanalles, geloof niet dat iemand je hier adviezen gaat geven.

Posted

Gvd, dit haat ik dus.
Wil een mod even ingrijpen.
Waarom moet nu iedereen reageren met domme opmerkingen.
Kunnen we dit soort dingen niet gewoon negeren of het gaat het om de post-count.

Posted

Oke, mijn opmerking was misschien niet nodig maar mag er dan niet een beetje lol gemaakt worden User1? Ik vind je reactie overdreven. En als ik voor post-count zou gaan zou ik gewoon het filmpjes topic volspammen.
Sorry voor dit laatste offtopic bericht.

Posted (edited)

Als je van gekkigheid niet weet wat je er mee moet doen:
In een sloot gooien en de bellenstroom aansteken ^_^ dat geeft wel een tijdje een leuk effect als je een beetje een groot bonkie gebruikt.

Edited by High Density
Posted

Oke al wetende pyrotechniekvrienden.

Als ik mijn hulzen vul (vuurpijlen) en ik mijn meal wil aanstampen.
Vliegen er regelmatig grote hoeveel heden powder langs binnenkant huls en buitenkant rammer.
Ook door het centrale gat van de rammer, komen nogal grote hoeveelheden naar boven.
Laatste is logisch.

Ik gebruik het 70/30 mengsel. (Echt ideaal trouwens.)

Is er een manier,hoe ik er niet zo`n knoeiboel van maak. ^_^

Hoe doen jullie dat.???

Posted (edited)

Ik gebruik altijd pulverone. Dit heeft 3 voordelen, niet smossen, betere brandstof, en het hecht beter in de motor. Wat wil je zeggen met 70/30?

Btw, rare rammer heb jij, normaal is er helemaal geen ruimte tussen de wand en zeker geen centraal gat? Versta ik dit nu verkeerd of mis ik iets omdat ik al te lang aan het leren ben?

Edited by danny db
Posted (edited)

70/30 kno3/houtskool zwavel loze mix dus.
Werkt echt super.(voor mij dan)

Ik heb in mijn rammer dus wel een centraal gat, ik maak hiermee de nozzle en uitstroomopening en core in een keer mee.

Is veel makkelijker dan gaten lopen boren na de tijd,en altijd consistent.

Als er behoefte aan is om dit te laten zien,ben ik wel bereid om een paar foto`s te uploaden.

Danny ik denk het laatste. ^_^

Edited by Lontje
Posted (edited)

Even een vraagje,
Heeft Lancaster yellow glitter een prime nodig?
Zoja, is meal voldoende?

Alvast Bedankt.

Edit: Het worden 3/4inch comets voor in een 4" cylinder.

Edited by loveforpyro
Posted (edited)

goed lezen ^_^
er staat:

The ammonium nitrate functions as an oxidizer and aluminium as a power enhancer. To some extent the aluminium makes it more sensitive to detonation. The use of the relatively cheap ammonium nitrate and aluminium make it a replacement for pure TNT.


ofwel dat het een goedkoop alternatief is voor TNT.

edit: damn ik moet goed lezen, het staat inderdaad bovenaan. Edited by 00h
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

  • Topics

  • Posts

    • Hey Boem, Goed weer wat van je te lezen. Wat ik nog doe zie je hierboven. Maar het stelt weinig meer voor. Achja, binnenkort mag er helemaal niks meer. We gaan het wel meemaken. Blijf rustig je ding doen, een leuke fontijn zonder strafblad is veel beter dan een dikke shell met.
    • Wat Tyneman zegt: zo klein mogelijk maken met een hamer. Ik zou een hand-moker-tje gebruiken vanwege het gewicht en het relatieve grote slagoppervlak. Daarna door de zeef, z.n. nogmaals 'hameren', weer door de zeef, en dat herhalen zo vaak als nodig, voor je eigen gevoel. Dan drogen, dan in de ballmill. Het zal overbodig zijn te zeggen dat je het spul niet binnenshuis in een oven wil drogen die je ook voor maaltijdbereiding gebruikt, hoewel dat een persoonlijke keuze kan zijn. Ik denk dat (als het probleem niet al is opgelost) wanneer het spul mechanisch tot (zo klein mogelijke) 'deeltjes' is gereduceerd, een dag in de brandende zon, komend voorjaar, uitgespreid in een dunne laag, het nu en dan omscheppend, voldoende is alvorens het de mill in gaat. Het is overigens niet zo dat barium nitraat erg hygroscopisch is (waarmee ik niet zeg dat het niet vochtig kan zijn, wanneer niet goed opgeslagen). De hoofdreden dat het spul 'klontert' is door agglomeratie. Het spul zakt onder zijn eigen gewicht in elkaar. Om een analogie te gebruiken: doe je ogen dicht, ga terug naar je kindertijd en voel het 'zachte zand' van het strand onder je voeten. Graaf je kuil: de dichtheid van het zand wordt 20-30cm dieper al snel groter; uiteindelijk wordt 'zacht zand' (zand)steen. Het feit dat de ball mill 'kleine harde balletjes' produceert kan ook te maken hebben met hoe die geladen is (zowel met de hoeveelheid media, als de hoeveelheid 'spul', als de mill-tijd, als de rotatiesnelheid). Een goed functioneerde ball mill zou geen probleem moeten hebben deze 'kleine harde balletjes' weer tot stof te reduceren.
    • Ehm, ... de beste wensen, alsnog, mede liefhebbers (in deze bizarre tijden)! Lang geleden dat ik hier geweest ben. Ben hier eigenlijk al met al niet lang geweest, destijds; ik kwam te laat, met alle restricties m.b.t. chemicaliën die toen al hun intrede hadden gedaan. Ben (een beetje) met de hobby opgehouden. Het een 'misdadiger' zijn gaf me (uiteindelijk) alleen maar stress, wat niet de bedoeling kan zijn van een hobby. Opgehouden trouwens in die zin dat ik niets meer 'in de lucht' doe, of dingen die geluid maken: geen vuurpijlen met header, geen 2 en 3" ball shells, geen mines meer; 'knallers' om de knallers heb ik nooit gemaakt, hebben/hadden niet mijn interesse. Geen zin meer om als een dief in de nacht naar het natte bos te gaan. Heb 'alles' de deur uit gedaan; alles in die zin de dingen die je niet in bezit mag hebben, ik slaap er beter om. Heb nog wel KNO3 en S bewaard en wat metaal 'poeder' om een paar keer per jaar een fontein en sterretjes te kunnen maken; houtskool komt uit de houtkachel, zolang je die 'in dit land' nog mag gebruiken, maar dat terzijde. Blablabla. Voor wie dit leest, en nog wat 'erover' wil babbelen: wat doe jij nog?
    • Duvel! Goed te zien dat je nog leeft man!
  • Who's Online (See full list)

    • There are no registered users currently online
×
×
  • Create New...