Jump to content
PyroForum.nl

Nog wakker?


morpheus

Recommended Posts

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Posted (edited)

Sommige mensen denken werkelijk dat het nog grappig is ook om een reclame van de TV te herhalen. Sorry, maar zo grappig als de eerste keer dat ik hem gezien heb wordt hij nooit meer, sterker nog, het begint een beetje te irriteren.
Dus: Als je niet in een KPN-reclame figureert als een medewerker van een distributiebedrijf, hou je goeiemoggel voor je, het is niet grappig en ik krijg er een beetje een slappe lul van. Verzin zelf eens iets leuks.

Ik heb even een berekening gemaakt om mensen die het niet zeker weten te helpen:

We gaan uit van 10 miljoen goeiemoggel-zeggers.

-Kans dat iemand die goeiemoggel zegt in een KPN-reclame figureert als medewerker van een distributiebedrijf: 0.0005%
Wat neerkomt op afgerond 0.5*10^1 grappige mensen.

-Kans dat iemand die goeiemoggel zegt niet in een KPN-reclame figureert als medewerker van een distributiebedrijf: 99.9995%
Wat neerkomt op afgerond 99999.5*10^1 niet-grappige mensen.

Whoop-dee-fucking-doo!!!

Als je niet zeker weet of je tot die 0.0005% behoort, speel alsjeblieft op safe en STFU!!!

No offence verder hoor ener, gewoon in het algemeen.

Edited by Treelover
Posted

Ik dacht in het begin toen iemand stom: 5 KILO INKTVIP zei, zoiets van wtf heb je het over, ik ga geen reclame zitten kijken om erbij te horen :D
Ik heb ook een grondhekel aan reclame, en iedereen laat zich gewoon brainwashen door die bende en Br33za-shit op z'n mobiel met tv-scherm (om nog meer reclame te kunnen kijken :huh: ), 1101 functies, blurry na 1 week bekraste fotolens, ingebouwde viberator en een compleet uitklapbare reserve-auto, waar je niet eens normaal mee kan bellen, mede omdat kpn je continue om 12 UUR S'NACHTS 9 sms'jes stuurt over gratis nep internet! :P

Ik wil gewoon bellen, meer niet, en geen torenhoge rekening om die reclame's te financieren.

Posted

10 dagen voor oud en nieuw amper zinvolle berichten over pyro e.d. maar ontzettend druk maken om het woord goeiemoggel.
Wat klopt hier niet?

Posted

Boschkilde was te vet gewoon..! :P
23 feb zéker weer! ^^

Jammer dat ik eerder weg moest.. 0:02 laatste trein..
Met de eerste de volgende dag zou ik helaas te laat komen voor de krantenwijk.. xD
Gelukkig is 23feb een zaterdag..

Voordelen van windmillen boven headbangen:
- Je hebt ruimte
- Je nek leeft (en blijft leven..)
- En je hebt minder bier nodig om om te vallen. :huh:

Posted

Zo laat is het nog niet, maar zo voelt het wel als je de vorige nacht niet hebt geslapen. Ben verkouden, heb liggen hoesten, hoofdpijn enzo(en dan kom ik dus met geen mogelijkheid in slaap de latste tijd). Dus heb het maar opgegeven en ben maar een paar uurtjes engels gaan lezen. En nu lijkt het me verstandig om mijn bed eens op te zoeken... Kijke of het nu wel wil... Moet morgen ladingen hulzen rollen dus moet er ook weer vroeg uit... :huh:

Posted

Nu is het wel laat. Waarom ik nog wakker ben? Omdat ik geen zin had om naar bed te gaan. :huh: Ben wel *$&#-moe dus ik ga nu dus ook naar bed. Ik lag gisteren om ongeveer 6 uur op bed, en moest vandaag om 12 uur op mijn werk zijn. Uurtje gewerkt (Jahaa, wel 4,67 verdiend) en toen een soor van kerst eten gehad maar dan niet met kerst. Toen weer bier drinken. Kerst is slecht voor je gezondheid. Welterusten!

Posted (edited)

Ben vrij lam, zit nu achter de pc (net als zusje :P). Maar ik ga nu maar maffen.
Goldstrike komt hard aan. :D

Wow, een coherente zin, jeah!! :P

Edit: 10:31, ben weer helemaal wakker en fris. :huh:

Edited by Treelover
Posted

't Is bijna 0:30, dus vertel ik maar vast hoe mijn tijd er tot aan mijn slapen gaan er uit gaat zien.
Gisteren was ik jarig, dus hebben we gezellig hier gezeten tot 0:10 ongeveer.
Nu ben ik bezig met posten en straks t/m een onbepaalde tijd, kijk ik nog even rond op dit forum. Ik wil graag electrolyses gaan uitvoeren, dus ga ik me daar uitvoerig in verdiepen.
Daarna ga ik nog even het artikel: 'In God's handen' uitlezen. (National Geographic, jan 2008)
En tot slot: lekker slapen....

Welterusten iedereen!

Posted

Hallo, mijn naam is keesthemad,

Ik ben nog wakker omdat ik even iets voor iemand moest testen.

Vervolgens ben ik broodjes gaan maken en eten en nagenieten daarvan.

En nu schrijf ik dit.

Dus ik ben nog wakker... :P .

Welteruste...

Kees.

Posted

Aangezien ik ook nog wakker ben vind ik het wel een mooie smoes om ook eens wat onzinnigs neer te zetten in dit forum.

Bla bla bla bla

Trusten voor straks :P

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

  • Topics

  • Posts

    • Hey Boem, Goed weer wat van je te lezen. Wat ik nog doe zie je hierboven. Maar het stelt weinig meer voor. Achja, binnenkort mag er helemaal niks meer. We gaan het wel meemaken. Blijf rustig je ding doen, een leuke fontijn zonder strafblad is veel beter dan een dikke shell met.
    • Wat Tyneman zegt: zo klein mogelijk maken met een hamer. Ik zou een hand-moker-tje gebruiken vanwege het gewicht en het relatieve grote slagoppervlak. Daarna door de zeef, z.n. nogmaals 'hameren', weer door de zeef, en dat herhalen zo vaak als nodig, voor je eigen gevoel. Dan drogen, dan in de ballmill. Het zal overbodig zijn te zeggen dat je het spul niet binnenshuis in een oven wil drogen die je ook voor maaltijdbereiding gebruikt, hoewel dat een persoonlijke keuze kan zijn. Ik denk dat (als het probleem niet al is opgelost) wanneer het spul mechanisch tot (zo klein mogelijke) 'deeltjes' is gereduceerd, een dag in de brandende zon, komend voorjaar, uitgespreid in een dunne laag, het nu en dan omscheppend, voldoende is alvorens het de mill in gaat. Het is overigens niet zo dat barium nitraat erg hygroscopisch is (waarmee ik niet zeg dat het niet vochtig kan zijn, wanneer niet goed opgeslagen). De hoofdreden dat het spul 'klontert' is door agglomeratie. Het spul zakt onder zijn eigen gewicht in elkaar. Om een analogie te gebruiken: doe je ogen dicht, ga terug naar je kindertijd en voel het 'zachte zand' van het strand onder je voeten. Graaf je kuil: de dichtheid van het zand wordt 20-30cm dieper al snel groter; uiteindelijk wordt 'zacht zand' (zand)steen. Het feit dat de ball mill 'kleine harde balletjes' produceert kan ook te maken hebben met hoe die geladen is (zowel met de hoeveelheid media, als de hoeveelheid 'spul', als de mill-tijd, als de rotatiesnelheid). Een goed functioneerde ball mill zou geen probleem moeten hebben deze 'kleine harde balletjes' weer tot stof te reduceren.
    • Ehm, ... de beste wensen, alsnog, mede liefhebbers (in deze bizarre tijden)! Lang geleden dat ik hier geweest ben. Ben hier eigenlijk al met al niet lang geweest, destijds; ik kwam te laat, met alle restricties m.b.t. chemicaliën die toen al hun intrede hadden gedaan. Ben (een beetje) met de hobby opgehouden. Het een 'misdadiger' zijn gaf me (uiteindelijk) alleen maar stress, wat niet de bedoeling kan zijn van een hobby. Opgehouden trouwens in die zin dat ik niets meer 'in de lucht' doe, of dingen die geluid maken: geen vuurpijlen met header, geen 2 en 3" ball shells, geen mines meer; 'knallers' om de knallers heb ik nooit gemaakt, hebben/hadden niet mijn interesse. Geen zin meer om als een dief in de nacht naar het natte bos te gaan. Heb 'alles' de deur uit gedaan; alles in die zin de dingen die je niet in bezit mag hebben, ik slaap er beter om. Heb nog wel KNO3 en S bewaard en wat metaal 'poeder' om een paar keer per jaar een fontein en sterretjes te kunnen maken; houtskool komt uit de houtkachel, zolang je die 'in dit land' nog mag gebruiken, maar dat terzijde. Blablabla. Voor wie dit leest, en nog wat 'erover' wil babbelen: wat doe jij nog?
    • Duvel! Goed te zien dat je nog leeft man!
  • Who's Online (See full list)

    • There are no registered users currently online
×
×
  • Create New...