Jump to content
PyroForum.nl

Fotoshop


toxicsnake

Recommended Posts

Posted

Ik werk ook met Photoshop, heel mooi en uitgebreid programma. Photo manipulation, website's maken, icoontjes maken of bijv. een velg van een auto. Ik ben nu zelf bezig met me eigen website maken..

Posted

Ik gebruik zelf , jasc paint shop pro 8.0, zelfde functies asl photoshop, misschien iets minder, maar ik vind het prettiger werken.

PS:gister een nieuwe gemaakt:

Posted

Ik werk met Paint Shop Pro (7 op deze pc, 9 op de andere), ook een leuk programma, daarmee heb ik idd ook dat soort plaatjes gemaakt.

Bijvoorbeeld een knuffel eend die in een auto achter het stuur zit, of een (roze) basgitaar in de handen van een vriend van me geplakt.. :(

Je kan idd erg leuke dingen doen met grafische programma's :D

Mzzls
Stijn

edit:
plaatje :D

(is btw ook ons busje :D )

  • 5 weeks later...
Posted

Ik dacht ik post ff wat in de photoshop topic
Ipod


Wat vinden jullie ervan?
(jullie weten nu wel hoe ik heet denk k he, had geen zin om naam weer te veranderen)

  • 2 weeks later...
Posted

Photoshop is ook """""""gratis"""""""" :wink: als je begrijpt wat ik bedoel.
extensies? je bedoelt een code die je moet invoeren tijdens de instalatie?
die is gewoon in de .zip bijgelevert, onder de naam "Serial Code".

Cold As Ice

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
  • Topics

  • Posts

    • Hey Boem, Goed weer wat van je te lezen. Wat ik nog doe zie je hierboven. Maar het stelt weinig meer voor. Achja, binnenkort mag er helemaal niks meer. We gaan het wel meemaken. Blijf rustig je ding doen, een leuke fontijn zonder strafblad is veel beter dan een dikke shell met.
    • Wat Tyneman zegt: zo klein mogelijk maken met een hamer. Ik zou een hand-moker-tje gebruiken vanwege het gewicht en het relatieve grote slagoppervlak. Daarna door de zeef, z.n. nogmaals 'hameren', weer door de zeef, en dat herhalen zo vaak als nodig, voor je eigen gevoel. Dan drogen, dan in de ballmill. Het zal overbodig zijn te zeggen dat je het spul niet binnenshuis in een oven wil drogen die je ook voor maaltijdbereiding gebruikt, hoewel dat een persoonlijke keuze kan zijn. Ik denk dat (als het probleem niet al is opgelost) wanneer het spul mechanisch tot (zo klein mogelijke) 'deeltjes' is gereduceerd, een dag in de brandende zon, komend voorjaar, uitgespreid in een dunne laag, het nu en dan omscheppend, voldoende is alvorens het de mill in gaat. Het is overigens niet zo dat barium nitraat erg hygroscopisch is (waarmee ik niet zeg dat het niet vochtig kan zijn, wanneer niet goed opgeslagen). De hoofdreden dat het spul 'klontert' is door agglomeratie. Het spul zakt onder zijn eigen gewicht in elkaar. Om een analogie te gebruiken: doe je ogen dicht, ga terug naar je kindertijd en voel het 'zachte zand' van het strand onder je voeten. Graaf je kuil: de dichtheid van het zand wordt 20-30cm dieper al snel groter; uiteindelijk wordt 'zacht zand' (zand)steen. Het feit dat de ball mill 'kleine harde balletjes' produceert kan ook te maken hebben met hoe die geladen is (zowel met de hoeveelheid media, als de hoeveelheid 'spul', als de mill-tijd, als de rotatiesnelheid). Een goed functioneerde ball mill zou geen probleem moeten hebben deze 'kleine harde balletjes' weer tot stof te reduceren.
    • Ehm, ... de beste wensen, alsnog, mede liefhebbers (in deze bizarre tijden)! Lang geleden dat ik hier geweest ben. Ben hier eigenlijk al met al niet lang geweest, destijds; ik kwam te laat, met alle restricties m.b.t. chemicaliën die toen al hun intrede hadden gedaan. Ben (een beetje) met de hobby opgehouden. Het een 'misdadiger' zijn gaf me (uiteindelijk) alleen maar stress, wat niet de bedoeling kan zijn van een hobby. Opgehouden trouwens in die zin dat ik niets meer 'in de lucht' doe, of dingen die geluid maken: geen vuurpijlen met header, geen 2 en 3" ball shells, geen mines meer; 'knallers' om de knallers heb ik nooit gemaakt, hebben/hadden niet mijn interesse. Geen zin meer om als een dief in de nacht naar het natte bos te gaan. Heb 'alles' de deur uit gedaan; alles in die zin de dingen die je niet in bezit mag hebben, ik slaap er beter om. Heb nog wel KNO3 en S bewaard en wat metaal 'poeder' om een paar keer per jaar een fontein en sterretjes te kunnen maken; houtskool komt uit de houtkachel, zolang je die 'in dit land' nog mag gebruiken, maar dat terzijde. Blablabla. Voor wie dit leest, en nog wat 'erover' wil babbelen: wat doe jij nog?
    • Duvel! Goed te zien dat je nog leeft man!
  • Who's Online (See full list)

×
×
  • Create New...