Jump to content
PyroForum.nl

kas suiker rookbom 3x


pyromania

Recommended Posts

Posted

mag ik vragen hoe jij ze droogt (sorry dat ik het hier vraag en niet in het daarvoor bestemde topic) ? ik hang ze zelf over de verwarming en ga er dan met de fohn over

Guest Richard
Posted

En dan vraagt men zich af waarom KNO3 zo moeilijk te verkrijgen is! Ik snap niet waarom iedereen altijd zijn atributen afsteekt in het bij zijn van iedereen en dicht bij gebouwen. :?

Posted

ja, oke, maar ze weten toch niet waar het van is gemaakt? ze kunnen het opzoeken maar, ik denk dat ze dat niet zullen doen. waar doe jij het dan Richard? in een verlaten weiland?

Posted

Oke, ik heb mijn rookbom toen vlakbij de weg, en een gebouw afgestoken, maar toen heb ik van jouw, Richard, al genoeg kritiek gehad om ze alleen nog maar op een verlaten plekken aftesteken.

Guest Richard
Posted

Ik doe het inderdaad tussen de weilanden in mijn eentje of met mijn broer. De enigen die van mijn hobby afweten zijn naaste mijn familieleden (deze accepteren mijn hobby en kijken graag naar nieuwe ontwikkelingen). Als er een keer wat gebeurt dan wijzen ze allemaal jou aan. Je hebt dan geen weerwoord. Hoe mooi het ook is om over de hobby te vertellen, doe het niet. Vroeg of laat heb je jezelf er mee bij de poot.

Posted

je mag tog zelf wel weten aan wie je het verteld?! en ik vind dat je dat voor jezelf uit moet maken en niet dat een ander dat voor je doet!!!

Posted

nou ik ben het wel met richard eens, maar het is idd wel moeilijk om het voor jezelf te houden soms, maar anderen hebbend de kennis die wij hebben niet, en dan gaan ze alles verdraaien en gaat het mis. Dat de staat chemicalien moeilijk beschikbaar steld zal een reden hebben, als er zoveel rook uit een prullenbak komt en de politie komt, geloven ze echt niet dat dat meel en peodersuiker waren, die lui zijn ook niet helemaal achterlijk... Ik ben het aan de ene kant met de overheid eens dat die chems moeilijk te krijgen moeten zijn, want ja het KAN uit de hand lopen of in handen komen van een ov andere gek. het is jammer dat het op die manier voor ons ook moeilijk is om onze hobby uit te oefenen, maar breng begrip op, en zorg dat ze het niet nog moeilijker te krijgen wordt... Ik kan de lol van een prullenbak opblazen helemaal begrijpen, maar ik laat het toch achterwegen... Als je iets wil opblazen, koop gewoon iets goedkoops bij de kringloop, maak er een mooi spectakel van en ruim de rotzooi op, dan krijg je ook geen problemen. Als je zelf niet buitenaf woont maak dan vrienden met iemand die op en boerderij woond en aardige ouders heeft of ga ver weg van de bewoonde wereld, iig uit het zicht van iedereen :P

  • 1 month later...
Posted

mm mee eens
tog vindt ik het grappig om in een tussenuur met n stel vrienden een rookbom in t binneplein van school teleggen achter n muurtje en dan naar binne lopen
en niemand weet dat jij t gedaan hebt
wel geinig
tot de brandweer komt en iedereen ondervraagt wordt

Posted

Achja, ik maak rookbommen voor bij voetbalwedstrijden :) Ik zit zoals jullie denk ik al weten bij een supporters groepje, voor zondag maak ik er 3... ik heb er nu al 2 gemaakt, 1 van 120 gram en 1 van 100 gram KAS. De derde word ook 120 gram KAS. Misschien film ik ze, maar ik denk dat het fotos worden... als het zondag doorgaat.

  • Topics

  • Posts

    • Hey Boem, Goed weer wat van je te lezen. Wat ik nog doe zie je hierboven. Maar het stelt weinig meer voor. Achja, binnenkort mag er helemaal niks meer. We gaan het wel meemaken. Blijf rustig je ding doen, een leuke fontijn zonder strafblad is veel beter dan een dikke shell met.
    • Wat Tyneman zegt: zo klein mogelijk maken met een hamer. Ik zou een hand-moker-tje gebruiken vanwege het gewicht en het relatieve grote slagoppervlak. Daarna door de zeef, z.n. nogmaals 'hameren', weer door de zeef, en dat herhalen zo vaak als nodig, voor je eigen gevoel. Dan drogen, dan in de ballmill. Het zal overbodig zijn te zeggen dat je het spul niet binnenshuis in een oven wil drogen die je ook voor maaltijdbereiding gebruikt, hoewel dat een persoonlijke keuze kan zijn. Ik denk dat (als het probleem niet al is opgelost) wanneer het spul mechanisch tot (zo klein mogelijke) 'deeltjes' is gereduceerd, een dag in de brandende zon, komend voorjaar, uitgespreid in een dunne laag, het nu en dan omscheppend, voldoende is alvorens het de mill in gaat. Het is overigens niet zo dat barium nitraat erg hygroscopisch is (waarmee ik niet zeg dat het niet vochtig kan zijn, wanneer niet goed opgeslagen). De hoofdreden dat het spul 'klontert' is door agglomeratie. Het spul zakt onder zijn eigen gewicht in elkaar. Om een analogie te gebruiken: doe je ogen dicht, ga terug naar je kindertijd en voel het 'zachte zand' van het strand onder je voeten. Graaf je kuil: de dichtheid van het zand wordt 20-30cm dieper al snel groter; uiteindelijk wordt 'zacht zand' (zand)steen. Het feit dat de ball mill 'kleine harde balletjes' produceert kan ook te maken hebben met hoe die geladen is (zowel met de hoeveelheid media, als de hoeveelheid 'spul', als de mill-tijd, als de rotatiesnelheid). Een goed functioneerde ball mill zou geen probleem moeten hebben deze 'kleine harde balletjes' weer tot stof te reduceren.
    • Ehm, ... de beste wensen, alsnog, mede liefhebbers (in deze bizarre tijden)! Lang geleden dat ik hier geweest ben. Ben hier eigenlijk al met al niet lang geweest, destijds; ik kwam te laat, met alle restricties m.b.t. chemicaliën die toen al hun intrede hadden gedaan. Ben (een beetje) met de hobby opgehouden. Het een 'misdadiger' zijn gaf me (uiteindelijk) alleen maar stress, wat niet de bedoeling kan zijn van een hobby. Opgehouden trouwens in die zin dat ik niets meer 'in de lucht' doe, of dingen die geluid maken: geen vuurpijlen met header, geen 2 en 3" ball shells, geen mines meer; 'knallers' om de knallers heb ik nooit gemaakt, hebben/hadden niet mijn interesse. Geen zin meer om als een dief in de nacht naar het natte bos te gaan. Heb 'alles' de deur uit gedaan; alles in die zin de dingen die je niet in bezit mag hebben, ik slaap er beter om. Heb nog wel KNO3 en S bewaard en wat metaal 'poeder' om een paar keer per jaar een fontein en sterretjes te kunnen maken; houtskool komt uit de houtkachel, zolang je die 'in dit land' nog mag gebruiken, maar dat terzijde. Blablabla. Voor wie dit leest, en nog wat 'erover' wil babbelen: wat doe jij nog?
    • Duvel! Goed te zien dat je nog leeft man!
  • Who's Online (See full list)

    • There are no registered users currently online
×
×
  • Create New...