Jump to content
PyroForum.nl

HHO


Recommended Posts

Posted

Prachtig!
zou ideaal zijn als het ook daadwerkelijk doorgaat.
Maar goed, dat zal wel niet.


Edit: Pfff, veel spelfouten van mij vandaag :?

Je had er zelfs nog eentje staan. :)

Edit 2: Ik zag het, dom dom dom.

Posted

Heel erg mooi!
Ik ben wel benieuwd hoe hij H2O omzet in HHO.
Toch leuk, alleen de volgorde veranderen van H-O-H naar H-H-O en het is weer totaal anders :)
(ik houd van scheikunde :wink: )

Posted

Geniaal, maar het is gewoon supersnelle electrolyse. Kan niet anders. Er staat ook op het apparaat "electrolyser", en op die meter 20 amps. Dus gewoon electrolyse en een 2 op 1 verhouding zuurstof waterstof.

[edit 1]
HHO, hoe komen ze erbij. Laat ze even wat scheikunde gaan studeren! Ze moeten dingen gaan leren over chemische bindingen. toevallig vandaag een ontzettend grote hoeveelheid gelezen op wikipedia(engels) en HHO gas KAN NIET. Hoe kan een H atoom met maar 1 electron, 2 electronen gebruiken in een binding? :roll: En ja het is een (polaire) moleculaire binding, je kan een kilometer lezen over die "zooi" en je zal nooit tegenkomen dat H een meervoudige binding aan kan gaan. Je kan het informatief met plaatjes nalopen met de electronic dot notatie. H kan nooit het centrale deeltje zijn in een molecuul, en kan dus ook niet de octet regel toepassen.

[edit 2]

http://en.wikipedia.org/wiki/Covalent_bond

http://en.wikipedia.org/wiki/Electron_Dot_Structure

[edit 3] Schrijffoutjes

Posted

Ik zat er ook al over te denken, iets klopt er niet, want H kan maar één binding aan gaan, H-H kan nog wel maar H-H=O lukt niet, dan heeft een van de H's zelfs 3 bindingen. :?

Posted

Ik begrijp ook niet dat men niet eerder zoiets heeft uitgevonden, gewoon een hoog amperage door water leiden, gas onder druk zetten en klaar is kees. Of zie ik nu iets verkeerd...:roll:

Je kan trouwens wel H maar 2 bindingen geven, op de volgende wijze: H-H-O- maar dan heb je nog een andere stof nodig ...

Posted
'Free Energy' is onzin. Ieder normaal denkend mens zou dat moeten weten.


Het is ook geen free energy, gewoon schone brandstof, of tenminste, schonere brandstof.
  • Root Admin
Posted

Ze doen wel alsof ze iets revolutionairs 'uitgevonden''. Alleen vergeten ze erbij te zeggen dat om elektriciteit op te wekken je alsnog kolen, gas, aardolie etc. moet verbranden (wat niet goed is voor het milieu). Waterstof als energiebron wordt volgens mij te vaak verkeerd begrepen.

Posted
Ze doen wel alsof ze iets revolutionairs 'uitgevonden''. Alleen vergeten ze erbij te zeggen dat om elektriciteit op te wekken je alsnog kolen, gas, aardolie etc. moet verbranden (wat niet goed is voor het milieu). Waterstof als energiebron wordt volgens mij te vaak verkeerd begrepen.


maar het handige hiervan is dat je auto's kan laten rijden op iets anders dan fossiele brandstof...(een zonne-paneel op je auto zetten werkt niet)
dit is opzich dus handig maar dan moet je idd OOK schone electriciteitsbronnen vinden. :?

Cold As Ice
Posted
een zonne-paneel op je auto zetten werkt niet)

Ken je de Nuna van de TU Delft?
http://www.esa.int/esaCP/SEMMLK7O0MD_index_0.html

Het KAN dus wel. maar is niet practisch.
Ook brandstofcellen en H2 zijn leuke ideen voor de toekomst. Maar rijden met een tank H2 is voorlopig nog iets te gevaarlijk plus, wat GK al zei, Het opwekken van H2 gas kost meer energie dan het oplevert.

Ook zal een auto met 20 brandstofcellen zo zwaar worden dat er weer veeel meer energie nodig is om hem te laten bewegen.

Gr33tZ
Posted

Om dit alles samen te vatten:

1. H-H-O is bull****, een H-atoom kan maar 1 binding aangaan.
2. Free-energy kan niet, je kan echter wel energie krijgen uit natuurlijke bronnen (zonne-wind energy)

Trouwens wel brilliant dat ook maar iemand in dat H-H-O gas gelooft!

Hmm...I change my view...Het is ongetwijfeld mogelijk, als de amerikaanse overheid er al ongelofelijk veel tests op heeft gedaan, en door allerlei onafhankelijke dingen is getest. (Niet dat ik de US-government vertrouw ofzo :).)

Posted

Ja ik denk ook dat als half Amerika er mee bezig is dat ze het toch wel even beter zullen weten dat wij hier....Misschien leggen ze ook verkeert uit wat ze precies doen.
Maar dat met die brander snap ik niet helemaal, het is veel heet op metalen enzo, maar niet op je hand.... ?

  • Root Admin
Posted

@yellowcard
Volgens mij is die brander zelf niet heet, maar de vlam gewoon wel. Wat daar eigenlijk zo bijzonder aan is weet ik ook niet...

Posted

met een beetje goed isolatie kan je dat gewoon maken.
en het duurje (voor mij dan) best lang voordat het metaal ging smelten,
met plasma is het in een oogwenk weg.

groeten Tommy

Posted

@ Toxicsnake, wat dacht je van een Mg puntenslijper in bouwmarktzoutzuur gooien? heb je ook H2 :)

beetje mengen met zuurstof, en je hebt zo een brander :P
(jah jah, je moet het eerst nog opvangen en samengeperst in een gasfles doen, ik weet het :D )

Posted

Bouwmarktzoutzuur ? Wat is dat precies ? En wat gebeurt er precies als je Mg in dit spul doet ? reactieschema ?

Mg2+ + 2HCl => MgCl2 + H2 oftewel 5 seconden google! Verricht zelf eens wat zoekwerk i.p.v. alles zomaar direct te vragen. (Prophet)

Posted

maar volgens mij vroeg hij het ook niet maar stelde hij het voor (alhoewel er wel een vraagteken bij staat.

groeten Tommy

Posted

Was een beetje sarcastisch bedoeld.
en ik zette er bouwmarkt voor zodat er geen vragen komen als 'vanaf welke concentratie werkt het' en zo..

Yellow idd iets meer zoeken voor je een vraag stelt, je weet wat zoutzuur is, en magnesium weet je ook.

Posted

Nee hoor, dit is volgens mij uitgebreid besproken in een topic met de naam Magnesium.. ze zijn echt van Mg.
Schraap er eens een schilfer vanaf en houd het in de vlam, het zal wit branden. Aluminium doet dat niet.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
  • Topics

  • Posts

    • Hey Boem, Goed weer wat van je te lezen. Wat ik nog doe zie je hierboven. Maar het stelt weinig meer voor. Achja, binnenkort mag er helemaal niks meer. We gaan het wel meemaken. Blijf rustig je ding doen, een leuke fontijn zonder strafblad is veel beter dan een dikke shell met.
    • Wat Tyneman zegt: zo klein mogelijk maken met een hamer. Ik zou een hand-moker-tje gebruiken vanwege het gewicht en het relatieve grote slagoppervlak. Daarna door de zeef, z.n. nogmaals 'hameren', weer door de zeef, en dat herhalen zo vaak als nodig, voor je eigen gevoel. Dan drogen, dan in de ballmill. Het zal overbodig zijn te zeggen dat je het spul niet binnenshuis in een oven wil drogen die je ook voor maaltijdbereiding gebruikt, hoewel dat een persoonlijke keuze kan zijn. Ik denk dat (als het probleem niet al is opgelost) wanneer het spul mechanisch tot (zo klein mogelijke) 'deeltjes' is gereduceerd, een dag in de brandende zon, komend voorjaar, uitgespreid in een dunne laag, het nu en dan omscheppend, voldoende is alvorens het de mill in gaat. Het is overigens niet zo dat barium nitraat erg hygroscopisch is (waarmee ik niet zeg dat het niet vochtig kan zijn, wanneer niet goed opgeslagen). De hoofdreden dat het spul 'klontert' is door agglomeratie. Het spul zakt onder zijn eigen gewicht in elkaar. Om een analogie te gebruiken: doe je ogen dicht, ga terug naar je kindertijd en voel het 'zachte zand' van het strand onder je voeten. Graaf je kuil: de dichtheid van het zand wordt 20-30cm dieper al snel groter; uiteindelijk wordt 'zacht zand' (zand)steen. Het feit dat de ball mill 'kleine harde balletjes' produceert kan ook te maken hebben met hoe die geladen is (zowel met de hoeveelheid media, als de hoeveelheid 'spul', als de mill-tijd, als de rotatiesnelheid). Een goed functioneerde ball mill zou geen probleem moeten hebben deze 'kleine harde balletjes' weer tot stof te reduceren.
    • Ehm, ... de beste wensen, alsnog, mede liefhebbers (in deze bizarre tijden)! Lang geleden dat ik hier geweest ben. Ben hier eigenlijk al met al niet lang geweest, destijds; ik kwam te laat, met alle restricties m.b.t. chemicaliën die toen al hun intrede hadden gedaan. Ben (een beetje) met de hobby opgehouden. Het een 'misdadiger' zijn gaf me (uiteindelijk) alleen maar stress, wat niet de bedoeling kan zijn van een hobby. Opgehouden trouwens in die zin dat ik niets meer 'in de lucht' doe, of dingen die geluid maken: geen vuurpijlen met header, geen 2 en 3" ball shells, geen mines meer; 'knallers' om de knallers heb ik nooit gemaakt, hebben/hadden niet mijn interesse. Geen zin meer om als een dief in de nacht naar het natte bos te gaan. Heb 'alles' de deur uit gedaan; alles in die zin de dingen die je niet in bezit mag hebben, ik slaap er beter om. Heb nog wel KNO3 en S bewaard en wat metaal 'poeder' om een paar keer per jaar een fontein en sterretjes te kunnen maken; houtskool komt uit de houtkachel, zolang je die 'in dit land' nog mag gebruiken, maar dat terzijde. Blablabla. Voor wie dit leest, en nog wat 'erover' wil babbelen: wat doe jij nog?
    • Duvel! Goed te zien dat je nog leeft man!
  • Who's Online (See full list)

    • There are no registered users currently online
×
×
  • Create New...