Jump to content
PyroForum.nl

Wereldkennis


morpheus

Recommended Posts

Posted

Ok, ik heb er ook even op zitten spelen, zeer verslavend spelletje.
Ik zal maar 2km naast mijn eigen stad.
Mijn Traveler IQ is 91 en ik zat in level 7

Gr33tzzz
ps: leuk spelletje voor in de aardrijkskunde les

Posted (edited)

Idd zeer verslavend. :)
Dat kaartje hadden ze btw wel wat groter kunnen maken; ik zat 40 km van Ankara en 115 km van Amsterdam af. :rolleyes:

Edited by Eevil
Posted

Zonet op dat spelletje een zeer raar getal tegengekomen op dat spelletje, 27035Km.
En aangezien dat de wereld slechts 40000Km rond is kan je toch nooit meer dan 20000Km naast je bestemming zitte?
Tja zal wel een fout zijn in het bestand...

Gr33tzz

Posted

Leuk spelletje, verveelde me een beetje en het is best grappig om ff te doen ofzo, mijn traveler iq is niet iets om naar huis over te schrijven, had iets van 95 ofzo.

Het gaat ook helemaal perfect, totdat ze van die onmogelijke gehuchten gaan opnoemen waar je wel gehoord van heb, maar de locatie dus echt niet weet. :)

Ik denk tevens dat dit spel mss relatief makkelijker is voor Amerikanen, want ze noemen best veel Amerikaanse plaatsen.

Maarja ga dit spelletje wel wat vaker doen, vind het wel grappig, en de randomization van de plaatsen vind ik ook redelijk goed, want ik speelde het een paar keer en dacht dn gaat het wel beter, maar dan krijg je weer hele andere soorten onmogelijke plaatsen. :rolleyes:

Maarja zeker leuk voor een paar minuutjes tijdverdrijf. :o

Posted (edited)

M'n beste score tot nu toe, ben ik erg trots op :rolleyes:
Van level 8 wist ik er alleen bijna geen enkele...

Edited by RSDZ
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...