Jump to content
PyroForum.nl

Natriumbenzoaat


Moloch

Recommended Posts

Posted

Jah, als je een juist adres hebt (3H) is het makkelijk, maar ik ben het nergens anders tegen gekomen.

@Prophet

Jah sorry, was ernstig lui vandaag...

Posted

Sorry jongens voor het misverstand..
Ik bedoelde eigenlijk: Whistle maken met Galluszuur, en niet: Natriumbenzoaat maken met Galluszuur.

Nogmaals sorry, ik was idd wat onduidelijk.. :oops:
Kevin..

Posted

@ stijntje, voor mij wat kno3 een stuk makkelijker te krijgen dan na-benzoaat, ahoewel dat laatste ook niet echt moeilijk was, maar dat is mede dankzei iemand hier van de forums :wink: .

  • 2 years later...
Posted (edited)

Het klinkt misschien idioot, maar zou het mogelijk zijn om benzoëzuur uit cranberries te extraheren? Aangezien dit hier voor een groot deel in zit. Het is heel slecht oplosbaar, dus misschien water toevoegen aan een cranberry-papje en dan slaat het benzoëzuur neer? Sorry voor de bump maar hiervoor een nieuw topic openen?

Edited by Naudin
Posted (edited)

Lijkt me geen prakische methode,de opbrengst zal niet veel soeps zijn.
Als je het al gezuiverd krijgt.
De rest van de cranberrie zal ook nauwelijks oplossen.

Edited by Guest
Posted

Word lastig. Je moet je realiseren dat als je iets uit plantencellen wilt halen, je deze eerst stuk moet koken. Dit resulteerd in een oplossing van veel meer stoffen zoals suiker, vitamine-C, en andere zuren zoals oxaalzuur die je nauwelijks kunt scheiden. Ook bevatten planten veel mineralen, wat betekend dat je geen benzoëzuur, maar eerder kalium, natrium, calcium etc benzoaat zult aantreffen. Tot slot is de opbrengst niet bepaald noemenswaardig, en daarnaast kun je dit spul zowat overal wel kopen.

Je kunt wel vrij gemakkelijk tetreftaalzuur zelf maken uit PET en natronloog. Misschien een beter idee?

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...