Jump to content
PyroForum.nl

graffiti


naftakraker

Recommended Posts

Posted

hallo allemaal,
Ik doe sinds een tijdje ook aan graffiti, ik heb nog bijna nergens iets gedaan alleen maar geoefend op papier en een paar keer getagt. Doen meer mensen hier aan deze vorm van kunst, of geklieder als je dat vind :( ?

mvg Naftakraker

Posted

Ik heb in Minsk (Wit-Rusland) een aantal gebouwen voorzien van mijn tag (An21). Best creepie daar want overal wandelt politie 's nachts en we hebben een paar keer moeten rennen en achter struikjes verstoppen. Maar verder nooit meer gedaan.

Posted

Ooh een keer met een oude spuitbus enorm groot een garfield kop op een hokje gespoten, dat was wel lachen. Maar ik maak er geen sport van ofzo met andermans tags overspuiten en shit. Gewoon leuk vermaak als je niets te doen hebt.

Posted

Een mooie piece kan mij nog steeds een harde plasser bezorgen.
Maar taggen en crossen is voor kutkinderen. Bepaalde heaven-spots daargelaten natuurlijk. :(

En nee, ik doe al jaren niets meer.
Gr33tZ

Posted

Ik was in Wit Rusland voor een uitwisseling van school. Het was daar trouwens heel anders dan dat ik had verwacht, maar wel heel erg goedkoop allemaal :(. Maarja daarom dus. En ik zat in huis bij mensen die wel eens mooie graffiti maakten, maar ze deden ook taggen, en toen zijn we 's nachts op pad gegaan. We zijn toen ook naar een soort van wedstrijd geweest. Ik moet even kijken of ik daar nog de foto van kan vinden in een foto album, want daar was best een mooi ding gespoten.

Posted

ha ha, dat wilde ik ook gaan doen vroeger, ik vind het nog steeds zeer kunstig, overal waar ik langs rijd kijk ik mijn ogen uit en oordeel ik naar de ervarenheid van de artiest :P

ik heb zelf eigenlijk (bijna) nooit een piece of tag gezet.

hoewel ik vaak op papier nog wel eens een veredelde "droedel" zet

ik heb nu als naam PEER maar heeft toevaalig iemand een betere naam ofzo


SEGA, ROAR, CABLE, ZION, RAVE, weet ik veel als het maar vet klinkt en het liefst letters die je "vierkant" neer kan zetten liever een o dan een L of J, o ja probeer 4 letters te hebben, als het langer is kost het te veel tijd om het te lezen :(
Posted

Een vriend van mij heeft WOLK als naam en mijn broertje, die net zoals ik erg klein is, XL :(
De meeste goede namen zijn natuurlijk in gebruik en dat is best jammer maar ik zal ff oefenen met het schrijven van een coole RAVE, bedankt voor de naam trouwens.

Posted

Gisteravond heeft m'n broertje nog ff wat gespoten en toen kwam mijn ma er achter doordat zijn blikken nog in z'n tas zaten en eruit vielen toen ze de tas verplaatste :(
In middelburg hebben ze helaas geen graffiti muur en moet alles 's nachts worden gedaan op verlaten gebied zoals het industrie-terrein, daardoor geeft het wel een extra kick maar als je wordt gepakt ben je de lul.

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
Posted

Ik doe er ook wel aan, bij ons achter is een grafittimuur en onder de brug kan net zo goed, vinden ze ook niet erg:P

Inderdaad, 4 letters is ideaal, maar ik heb de laatste tijd nog niet erg veel gedaan en ben nog maar net begonnen.
Is wat weinig tijd als je 4 á 5 grote hobbys hebt. :)
Pyro, Pc, Modelbouw, Grafitti, Dj-en en dat neemt allemaal nogal wat tijd in beslag.

Mijn Tag is DEVO, ook wel mijn artiestennaam. ;) (afgeleid van "Dj The Devourer")

Veel plezier met Taggen toegewenst!!

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
  • Topics

  • Posts

    • Hey Boem, Goed weer wat van je te lezen. Wat ik nog doe zie je hierboven. Maar het stelt weinig meer voor. Achja, binnenkort mag er helemaal niks meer. We gaan het wel meemaken. Blijf rustig je ding doen, een leuke fontijn zonder strafblad is veel beter dan een dikke shell met.
    • Wat Tyneman zegt: zo klein mogelijk maken met een hamer. Ik zou een hand-moker-tje gebruiken vanwege het gewicht en het relatieve grote slagoppervlak. Daarna door de zeef, z.n. nogmaals 'hameren', weer door de zeef, en dat herhalen zo vaak als nodig, voor je eigen gevoel. Dan drogen, dan in de ballmill. Het zal overbodig zijn te zeggen dat je het spul niet binnenshuis in een oven wil drogen die je ook voor maaltijdbereiding gebruikt, hoewel dat een persoonlijke keuze kan zijn. Ik denk dat (als het probleem niet al is opgelost) wanneer het spul mechanisch tot (zo klein mogelijke) 'deeltjes' is gereduceerd, een dag in de brandende zon, komend voorjaar, uitgespreid in een dunne laag, het nu en dan omscheppend, voldoende is alvorens het de mill in gaat. Het is overigens niet zo dat barium nitraat erg hygroscopisch is (waarmee ik niet zeg dat het niet vochtig kan zijn, wanneer niet goed opgeslagen). De hoofdreden dat het spul 'klontert' is door agglomeratie. Het spul zakt onder zijn eigen gewicht in elkaar. Om een analogie te gebruiken: doe je ogen dicht, ga terug naar je kindertijd en voel het 'zachte zand' van het strand onder je voeten. Graaf je kuil: de dichtheid van het zand wordt 20-30cm dieper al snel groter; uiteindelijk wordt 'zacht zand' (zand)steen. Het feit dat de ball mill 'kleine harde balletjes' produceert kan ook te maken hebben met hoe die geladen is (zowel met de hoeveelheid media, als de hoeveelheid 'spul', als de mill-tijd, als de rotatiesnelheid). Een goed functioneerde ball mill zou geen probleem moeten hebben deze 'kleine harde balletjes' weer tot stof te reduceren.
    • Ehm, ... de beste wensen, alsnog, mede liefhebbers (in deze bizarre tijden)! Lang geleden dat ik hier geweest ben. Ben hier eigenlijk al met al niet lang geweest, destijds; ik kwam te laat, met alle restricties m.b.t. chemicaliën die toen al hun intrede hadden gedaan. Ben (een beetje) met de hobby opgehouden. Het een 'misdadiger' zijn gaf me (uiteindelijk) alleen maar stress, wat niet de bedoeling kan zijn van een hobby. Opgehouden trouwens in die zin dat ik niets meer 'in de lucht' doe, of dingen die geluid maken: geen vuurpijlen met header, geen 2 en 3" ball shells, geen mines meer; 'knallers' om de knallers heb ik nooit gemaakt, hebben/hadden niet mijn interesse. Geen zin meer om als een dief in de nacht naar het natte bos te gaan. Heb 'alles' de deur uit gedaan; alles in die zin de dingen die je niet in bezit mag hebben, ik slaap er beter om. Heb nog wel KNO3 en S bewaard en wat metaal 'poeder' om een paar keer per jaar een fontein en sterretjes te kunnen maken; houtskool komt uit de houtkachel, zolang je die 'in dit land' nog mag gebruiken, maar dat terzijde. Blablabla. Voor wie dit leest, en nog wat 'erover' wil babbelen: wat doe jij nog?
    • Duvel! Goed te zien dat je nog leeft man!
  • Who's Online (See full list)

    • There are no registered users currently online
×
×
  • Create New...