Jump to content
PyroForum.nl

wat orgineel, ik stel me ook maar even voor.


toxicsnake

Recommended Posts

Posted

Ik ben 15 jaar, zit in 4 gymnasium, ga als ik een tussen uur heb lekker blowen, speel veelste veel playstation, socom2 online, als ik dat niet doe ben ik of aan het psp'en of ik ben aan het skateboarden.

ik ben tijdelijk niet bezig met rookbommen maken ( zo'n beetje het enigste dat ik doe, omdat ik niet veel tijd heb ) vanwege de boete die ik kreeg, die trouwens €28,- was, ik ben nog steeds bezig mn moeder over te halen, zodat ik weer rookbommen mag maken.

Ik zit op wedstrijdzwemmen, ben 1.87 meter en weeg 78 kilo ( overbodige informatie )

ik denk dat ik me genoeg heb voorgesteld. 8)

Posted

van dat filmpje heb ik nooit een boete gehad, er was geen politie te bekennen, die boete was van een andere rookbom, best een kleine, 6 keukenrollen, die ik na school afstak.

Guest Richard
Posted

Die de levensstijl van jouw stemt niet echt op elkaar af;)

Guest Richard
Posted

Zwemmen - Blowen
Skater - Pyrotechniek

Maakt niet uit hoor moet je zelf weten, maar was gewoon de combinatie nog niet eerder tegen gekomen :)

Posted

ik game best wel veel, en ben de laatste tijd niet echt veel meer pyro bezig. als het lukt mijn moeder over te halen, denk ik dat ik weer rookbommen maak, maar dan alleen bij O&N

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...