Jump to content
PyroForum.nl

[VIDEO+FOTO] 2 Bp vuurpijlen met elk een payload.


Recommended Posts

Posted

Beste mensen,

Gister maar eens wat vuurpijlen gemaakt met payload. 2 pijlen.
Beide pijlen hadden precies dezelfde motor, 12g Bp en nozzle = 4mm, core = 5mm, ID = 17mm.
1 Pijl had een payload van ong. 20 Winokur nr. 25 stars, round rolled. De ander had ong. 10 wat grotere stars, die hadden een Bp coating, daar onder een Blauwe compo. en daar onder heeel klein beetje rood, wat niet te zien is.

Video:

Groetjes, Yellowcard :)

HPIM1701.jpg

HPIM1689.jpg

HPIM1690.jpg

Posted

Zien er goed uit Yellow, alleen de break van de eerste pijl staat er jammer genoeg niet op. :P
Wat gebruikte je als burstcharge?
En steek je ze nou naast de autoweg af... :) Moet niet denken aan wat er gebeurd als het op een CATO afloopt!

Posted

Hah CATO's, is mij nog nooit en zal denk ik ook nooit gebeuren. Ik ben inmiddels al best wel ervaren kwa vuurpijlen, dus dat zal niet gebeuren.

Ik heb Het kokertje vol gedaan met stars, en daartussen zit allemaal Bp, en dan tik ik tegen de huls zodat het een beetje in zakt en tussen de stars gaat zitten.

Posted
Hah CATO's, is mij nog nooit en zal denk ik ook nooit gebeuren. Ik ben inmiddels al best wel ervaren kwa vuurpijlen, dus dat zal niet gebeuren.

Ik heb Het kokertje vol gedaan met stars, en daartussen zit allemaal Bp, en dan tik ik tegen de huls zodat het een beetje in zakt en tussen de stars gaat zitten.

Au! Hibris! :P (mensen die grieks/latijn hebben gehad weten wat ik bedoel)
Dat wordt bestraft door de goden! :)
[OFFTOPIC] Ik heb grieks/latijn en weet Niet wat je bedoelt... [/OFFTOPIC]
Vooral die 2e vuurpijl is erg mooi !! Alleen waarom naast een snelweg?

[OFFTOPIC UITLEG]Dat is het onderwerp waar 9 op de 10 mythes over gaat, iemand pleegt hybris, hoogmoed, een belediging voor de goden, en wordt bestraft.
Iemand zegt, ik ben onverslaanbaar (denk aan de odyssee) en hij wordt voor de rest van z'n leven bestraft.
Meer info:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Hybris
[/OFFTOPIC UITLEG]
Posted

[OFFTOPIC] Ik heb grieks/latijn en weet Niet wat je bedoelt... [/OFFTOPIC]

Vooral die 2e vuurpijl is erg mooi !! Alleen waarom naast een snelweg?

  • 2 weeks later...
Posted

Meschien een rare vraag maar hoe krijgen jullie die stars zo... ik heb geprobeert ze te persen met water en een aantal dagen later drogen maar dan vallen ze nog uit elkaar als je ze laat vallen.
Ik heb in de aflevering "fireworks an explosive story" gezien dat ze ze in een boton molen maken... heeft iemand hier ervaring mee? bijv. in een kogelmolen laten rollen.

King-b

Posted

Even een vraag tussendoor aan jou, heb je wel een binder toegevoegd?
Als je namelijk dextrine in je mix hebt, en je laat het opdrogen, dan is het écht niet kapot te knijpen/gooien.

Verder zou ik dit posten in het topic over stars, en niet hier.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
  • Topics

  • Posts

    • Hey Boem, Goed weer wat van je te lezen. Wat ik nog doe zie je hierboven. Maar het stelt weinig meer voor. Achja, binnenkort mag er helemaal niks meer. We gaan het wel meemaken. Blijf rustig je ding doen, een leuke fontijn zonder strafblad is veel beter dan een dikke shell met.
    • Wat Tyneman zegt: zo klein mogelijk maken met een hamer. Ik zou een hand-moker-tje gebruiken vanwege het gewicht en het relatieve grote slagoppervlak. Daarna door de zeef, z.n. nogmaals 'hameren', weer door de zeef, en dat herhalen zo vaak als nodig, voor je eigen gevoel. Dan drogen, dan in de ballmill. Het zal overbodig zijn te zeggen dat je het spul niet binnenshuis in een oven wil drogen die je ook voor maaltijdbereiding gebruikt, hoewel dat een persoonlijke keuze kan zijn. Ik denk dat (als het probleem niet al is opgelost) wanneer het spul mechanisch tot (zo klein mogelijke) 'deeltjes' is gereduceerd, een dag in de brandende zon, komend voorjaar, uitgespreid in een dunne laag, het nu en dan omscheppend, voldoende is alvorens het de mill in gaat. Het is overigens niet zo dat barium nitraat erg hygroscopisch is (waarmee ik niet zeg dat het niet vochtig kan zijn, wanneer niet goed opgeslagen). De hoofdreden dat het spul 'klontert' is door agglomeratie. Het spul zakt onder zijn eigen gewicht in elkaar. Om een analogie te gebruiken: doe je ogen dicht, ga terug naar je kindertijd en voel het 'zachte zand' van het strand onder je voeten. Graaf je kuil: de dichtheid van het zand wordt 20-30cm dieper al snel groter; uiteindelijk wordt 'zacht zand' (zand)steen. Het feit dat de ball mill 'kleine harde balletjes' produceert kan ook te maken hebben met hoe die geladen is (zowel met de hoeveelheid media, als de hoeveelheid 'spul', als de mill-tijd, als de rotatiesnelheid). Een goed functioneerde ball mill zou geen probleem moeten hebben deze 'kleine harde balletjes' weer tot stof te reduceren.
    • Ehm, ... de beste wensen, alsnog, mede liefhebbers (in deze bizarre tijden)! Lang geleden dat ik hier geweest ben. Ben hier eigenlijk al met al niet lang geweest, destijds; ik kwam te laat, met alle restricties m.b.t. chemicaliën die toen al hun intrede hadden gedaan. Ben (een beetje) met de hobby opgehouden. Het een 'misdadiger' zijn gaf me (uiteindelijk) alleen maar stress, wat niet de bedoeling kan zijn van een hobby. Opgehouden trouwens in die zin dat ik niets meer 'in de lucht' doe, of dingen die geluid maken: geen vuurpijlen met header, geen 2 en 3" ball shells, geen mines meer; 'knallers' om de knallers heb ik nooit gemaakt, hebben/hadden niet mijn interesse. Geen zin meer om als een dief in de nacht naar het natte bos te gaan. Heb 'alles' de deur uit gedaan; alles in die zin de dingen die je niet in bezit mag hebben, ik slaap er beter om. Heb nog wel KNO3 en S bewaard en wat metaal 'poeder' om een paar keer per jaar een fontein en sterretjes te kunnen maken; houtskool komt uit de houtkachel, zolang je die 'in dit land' nog mag gebruiken, maar dat terzijde. Blablabla. Voor wie dit leest, en nog wat 'erover' wil babbelen: wat doe jij nog?
    • Duvel! Goed te zien dat je nog leeft man!
  • Who's Online (See full list)

    • There are no registered users currently online
×
×
  • Create New...