Jump to content
PyroForum.nl

Rogue science backup


Guest

Recommended Posts

Posted (edited)

Hoi mede forum leden.

Zoals we allen denk ik wel weten is rogue science al een geruime tijd offline en waarschijnlijk blijft dat ook zo.
Er gaan veel speculaties het internet rond, ik ga mezelf daar verder niet schuldig aan maken.

E&W was misschien wel het meest controversiele forum op het web en kende veel voor en tegenstander.
Ik zelf was er ook nooit zo'n voorstander van , mede omtrent het hoge AP gehalte :)

Toch bevatte het forum wel gigantisch veel info en met veel zoeken ook goeie dingen.
Anyways's bij deze zal ik de laatste back-up die ik kon vinden (mogelijk de laatste ooit) uploaden op PF voor de mensen die toch nog dingen willen na lezen etc.

RogueSci_org_Forum_Archive_6_14_09.part01.rar

RogueSci_org_Forum_Archive_6_14_09.part02.rar

RogueSci_org_Forum_Archive_6_14_09.part03.rar

RogueSci_org_Forum_Archive_6_14_09.part04.rar

RogueSci_org_Forum_Archive_6_14_09.part05.rar

RogueSci_org_Forum_Archive_6_14_09.part06.rar

RogueSci_org_Forum_Archive_6_14_09.part07.rar

RogueSci_org_Forum_Archive_6_14_09.part08.rar

RogueSci_org_Forum_Archive_6_14_09.part09.rar

RogueSci_org_Forum_Archive_6_14_09.part10.rar

Edited by Guest
Posted (edited)

Mooi dat mensen er blij mee zijn :)
Wat een gedoe om dat te repacken zeg :)
Ik hoop heel sterk dat we niet binnenkort ook een back-up van smdb hoeven te uploaden.
Het is nu al ruim een week offline met een tussen pose van een paar uur afgelopen dinsdag.
Voordat het offline ging stond er iets over dat de dns entrys fucked waren ( wat dat ook moge betekenen ).

Edited by Guest
Posted
Wat een gedoe om dat te repacken zeg
Hoe zit het daar nu mee?
Ik kreeg gisteren wel een thread te pakken van weet ik veel, maar is er nog een trucje om het hele spul een beetje georganiseerd te krijgen oid?
Posted (edited)

Ik doelde eigenlijk op het repacken van de RAR bestanden ( om het op het forum te krijgen ivm met maximale file size, vooral met deze trage oude rammelbak die ik op het moment to beschikking heb)

Helaas is dit alles wat ik heb, of anders gezegd dit is alles wat er van de structuur over is.
Inderdaad zoeken in een hooi berg.
Misschien is er third party software om te kunnen zoeken in dit soort dingen..?

*edit*
Owja misschien dat met html editors het hele zooitje geladen kan worden en dat je vervolgens simpelweg met de interne zoek functie wat sneller bent.

Edited by Guest
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
  • Topics

  • Posts

    • Hey Boem, Goed weer wat van je te lezen. Wat ik nog doe zie je hierboven. Maar het stelt weinig meer voor. Achja, binnenkort mag er helemaal niks meer. We gaan het wel meemaken. Blijf rustig je ding doen, een leuke fontijn zonder strafblad is veel beter dan een dikke shell met.
    • Wat Tyneman zegt: zo klein mogelijk maken met een hamer. Ik zou een hand-moker-tje gebruiken vanwege het gewicht en het relatieve grote slagoppervlak. Daarna door de zeef, z.n. nogmaals 'hameren', weer door de zeef, en dat herhalen zo vaak als nodig, voor je eigen gevoel. Dan drogen, dan in de ballmill. Het zal overbodig zijn te zeggen dat je het spul niet binnenshuis in een oven wil drogen die je ook voor maaltijdbereiding gebruikt, hoewel dat een persoonlijke keuze kan zijn. Ik denk dat (als het probleem niet al is opgelost) wanneer het spul mechanisch tot (zo klein mogelijke) 'deeltjes' is gereduceerd, een dag in de brandende zon, komend voorjaar, uitgespreid in een dunne laag, het nu en dan omscheppend, voldoende is alvorens het de mill in gaat. Het is overigens niet zo dat barium nitraat erg hygroscopisch is (waarmee ik niet zeg dat het niet vochtig kan zijn, wanneer niet goed opgeslagen). De hoofdreden dat het spul 'klontert' is door agglomeratie. Het spul zakt onder zijn eigen gewicht in elkaar. Om een analogie te gebruiken: doe je ogen dicht, ga terug naar je kindertijd en voel het 'zachte zand' van het strand onder je voeten. Graaf je kuil: de dichtheid van het zand wordt 20-30cm dieper al snel groter; uiteindelijk wordt 'zacht zand' (zand)steen. Het feit dat de ball mill 'kleine harde balletjes' produceert kan ook te maken hebben met hoe die geladen is (zowel met de hoeveelheid media, als de hoeveelheid 'spul', als de mill-tijd, als de rotatiesnelheid). Een goed functioneerde ball mill zou geen probleem moeten hebben deze 'kleine harde balletjes' weer tot stof te reduceren.
    • Ehm, ... de beste wensen, alsnog, mede liefhebbers (in deze bizarre tijden)! Lang geleden dat ik hier geweest ben. Ben hier eigenlijk al met al niet lang geweest, destijds; ik kwam te laat, met alle restricties m.b.t. chemicaliën die toen al hun intrede hadden gedaan. Ben (een beetje) met de hobby opgehouden. Het een 'misdadiger' zijn gaf me (uiteindelijk) alleen maar stress, wat niet de bedoeling kan zijn van een hobby. Opgehouden trouwens in die zin dat ik niets meer 'in de lucht' doe, of dingen die geluid maken: geen vuurpijlen met header, geen 2 en 3" ball shells, geen mines meer; 'knallers' om de knallers heb ik nooit gemaakt, hebben/hadden niet mijn interesse. Geen zin meer om als een dief in de nacht naar het natte bos te gaan. Heb 'alles' de deur uit gedaan; alles in die zin de dingen die je niet in bezit mag hebben, ik slaap er beter om. Heb nog wel KNO3 en S bewaard en wat metaal 'poeder' om een paar keer per jaar een fontein en sterretjes te kunnen maken; houtskool komt uit de houtkachel, zolang je die 'in dit land' nog mag gebruiken, maar dat terzijde. Blablabla. Voor wie dit leest, en nog wat 'erover' wil babbelen: wat doe jij nog?
    • Duvel! Goed te zien dat je nog leeft man!
  • Who's Online (See full list)

    • There are no registered users currently online
×
×
  • Create New...