Jump to content
PyroForum.nl

Geaardheid


Nitroglycerin

Seksuele geaardheid  

82 members have voted

  1. 1. Wat is jou seksuele geaardheid?

    • Hetroseksueel
      81
    • Homoseksueel
      1
    • Bi-seksueel
      0


Recommended Posts

Posted

Zoenen met jongen is niks aan. Het is indderdaad een vage ervaring. Vrouwen hebben tenmiste geen gezichthaar. Veel beter. 1 van mijn oude vriendden denkt dat ik homo ben omdat ik een gast een kus gaf. 1 kus maakt je geen homo, net als een bed met een jongen delen om in te slapen.

Posted

Mensen die meer als 100% hetero zijn.
Doet mij vaak denken aan homofobe neigingen. "Stel je eens voor dat iemand denkt dat ik iets homoachtigs heb!"

En dat terwijl toch allang bewezen is dat elk mens enigszins Bi is. Dus ja, ook degene die heilig overtuigd zijn van hun hetero-heid hebben zich wel eens afgevraagd hoe het zou zijn te zoenen met een jongen.

But then again... Ignorance is bliss...
Gr33tZ

Posted
Mensen die meer als 100% hetero zijn.
Doet mij vaak denken aan homofobe neigingen. "Stel je eens voor dat iemand denkt dat ik iets homoachtigs heb!"

En dat terwijl toch allang bewezen is dat elk mens enigszins Bi is. Dus ja, ook degene die heilig overtuigd zijn van hun hetero-heid hebben zich wel eens afgevraagd hoe het zou zijn te zoenen met een jongen.

But then again... Ignorance is bliss...
Gr33tZ

Ja nu, door jou.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
  • Topics

  • Posts

    • Hey Boem, Goed weer wat van je te lezen. Wat ik nog doe zie je hierboven. Maar het stelt weinig meer voor. Achja, binnenkort mag er helemaal niks meer. We gaan het wel meemaken. Blijf rustig je ding doen, een leuke fontijn zonder strafblad is veel beter dan een dikke shell met.
    • Wat Tyneman zegt: zo klein mogelijk maken met een hamer. Ik zou een hand-moker-tje gebruiken vanwege het gewicht en het relatieve grote slagoppervlak. Daarna door de zeef, z.n. nogmaals 'hameren', weer door de zeef, en dat herhalen zo vaak als nodig, voor je eigen gevoel. Dan drogen, dan in de ballmill. Het zal overbodig zijn te zeggen dat je het spul niet binnenshuis in een oven wil drogen die je ook voor maaltijdbereiding gebruikt, hoewel dat een persoonlijke keuze kan zijn. Ik denk dat (als het probleem niet al is opgelost) wanneer het spul mechanisch tot (zo klein mogelijke) 'deeltjes' is gereduceerd, een dag in de brandende zon, komend voorjaar, uitgespreid in een dunne laag, het nu en dan omscheppend, voldoende is alvorens het de mill in gaat. Het is overigens niet zo dat barium nitraat erg hygroscopisch is (waarmee ik niet zeg dat het niet vochtig kan zijn, wanneer niet goed opgeslagen). De hoofdreden dat het spul 'klontert' is door agglomeratie. Het spul zakt onder zijn eigen gewicht in elkaar. Om een analogie te gebruiken: doe je ogen dicht, ga terug naar je kindertijd en voel het 'zachte zand' van het strand onder je voeten. Graaf je kuil: de dichtheid van het zand wordt 20-30cm dieper al snel groter; uiteindelijk wordt 'zacht zand' (zand)steen. Het feit dat de ball mill 'kleine harde balletjes' produceert kan ook te maken hebben met hoe die geladen is (zowel met de hoeveelheid media, als de hoeveelheid 'spul', als de mill-tijd, als de rotatiesnelheid). Een goed functioneerde ball mill zou geen probleem moeten hebben deze 'kleine harde balletjes' weer tot stof te reduceren.
    • Ehm, ... de beste wensen, alsnog, mede liefhebbers (in deze bizarre tijden)! Lang geleden dat ik hier geweest ben. Ben hier eigenlijk al met al niet lang geweest, destijds; ik kwam te laat, met alle restricties m.b.t. chemicaliën die toen al hun intrede hadden gedaan. Ben (een beetje) met de hobby opgehouden. Het een 'misdadiger' zijn gaf me (uiteindelijk) alleen maar stress, wat niet de bedoeling kan zijn van een hobby. Opgehouden trouwens in die zin dat ik niets meer 'in de lucht' doe, of dingen die geluid maken: geen vuurpijlen met header, geen 2 en 3" ball shells, geen mines meer; 'knallers' om de knallers heb ik nooit gemaakt, hebben/hadden niet mijn interesse. Geen zin meer om als een dief in de nacht naar het natte bos te gaan. Heb 'alles' de deur uit gedaan; alles in die zin de dingen die je niet in bezit mag hebben, ik slaap er beter om. Heb nog wel KNO3 en S bewaard en wat metaal 'poeder' om een paar keer per jaar een fontein en sterretjes te kunnen maken; houtskool komt uit de houtkachel, zolang je die 'in dit land' nog mag gebruiken, maar dat terzijde. Blablabla. Voor wie dit leest, en nog wat 'erover' wil babbelen: wat doe jij nog?
    • Duvel! Goed te zien dat je nog leeft man!
  • Who's Online (See full list)

    • There are no registered users currently online
×
×
  • Create New...