Jump to content
PyroForum.nl

Chemical Pyro

Gebruikers
  • Posts

    158
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Chemical Pyro

  1. Ballmill is funcioneel, alleen nog even de mankementen verbeteren en een geluidsisolerende deksel er op bouwen.

  2. Je coating van je mmo anode is niet goed, de oplossing hoort ook niet roze te worden. Dit duid aan dat er mangaan word op gelost! Er is waarschijnlijk geen geleiding meer van de lagen oxide en het titanium wat mogelijk bloot ligt treed passivatie op. Je heb genoeg ampère, deze bepaald de reactie snelheid gedeeltelijk.
  3. Welke pasting methode gebruik je, 3 strip ? Gebruik je ook booster ?
  4. Netjes! Weet je ook al waarom de lift bij de vorige shell niet goed was en bij deze wel ?
  5. Jammer van de break inderdaad, maar wel een pittige shell! Ga zo door!
  6. Je vermoeden zou kunnen kloppen. Dit zou een chromatografie kolom kunnen zijn om kleurstoffen te scheiden. Als absorbant word meestal aluminium(IV)oxide gebruikt. oplosmiddelen water/aceton/ethanol noem maar op...
  7. Bedankt voor de jaren van dienst zijn als moderator! Veel succes met verdere bezigheden en dat we nog ooit praktijk van je mogen beleven. *Salut* eervol ontslag :P
  8. Dit was te recht, een brandbare vloeistof met vuurwerk ? oke dit is toch wel een k3wl
  9. Iedereen fijne feestdagen en een veilig oud en nieuw. En beste wensen voor volgend jaar.
  10. Het blauwe troebel is waarschijnlijk koper(II)sulfaat wat niet meer opgelost kon worden en het groene kleurtje kan je misschien opgelopen zijn door ijzer verontreiniging.
  11. Chemical Pyro

    Muziek

    Het regent zonnestralen Heerlijk, meteen even op gitaar instuderen.
  12. Chemical Pyro

    Humor

    Haha, geniaal! ;)
  13. Hier kan je alleen Flake uit verkrijgen met een laagje aluminiumoxide er over , Atomized krijg je alleen als je vloeibaar aluminium vernevelt en het weer vast word.
  14. ;) Omg echt mooi gemaakt!!
  15. Haha, zeer interessant . Ik zal ook eens opletten .
  16. Hmm, danny weet je ook hoe dat salpeter zou moeten ontstaan aan de muur ? Was dit in een ruimte waar allemaal materialen lagen te roten ?
  17. Zo is het Midge . @Explomaan Dat verdient wel goed .
  18. Dat liever niet nee !! :s. Liever een vriendin dan een grote knal .
  19. Zeker mooi om te zien , HE moet ook niet worden gedaan op plaatsen waar überhaupt mensen komen vind ik. @Rocketier Heb je nooit last van mensen die klagen als je Pyro devices ontsteekt ?
  20. Hier een filmpje van een Shaped Charge. Je kun ook heel erg duidelijk zien hoe eng/gevaarlijk metaal bij een explosief is . http://www.youtube.com/watch?v=w0Xk-TgGcDE...feature=related
  21. Aparte kerel ? Niet de slimste!
  22. Chemical Pyro

    Muziek

    Ja zekkr , Rise Against is 1 van men favoriete bands . The Killing Tree klinkt ook wel nice . Hier heb je nog een lekker nummer van een lokale band uit Californië wel redelijk onbekend maar goed in mijn oren . http://www.youtube.com/watch?v=h6JeDRi1WDo The Killing Tree heeft wel een beetje weg van Rise Against ?
  23. Chemical Pyro

    Muziek

    Iemand die hier, punkrock,punk,rock,emo,screamo,metal,rockrap,dubstep luisterd ? http://www.youtube.com/watch?v=BbtwpgxvMss
  24. Het radioactieve afval word als het goed is veilig op geslagen in dikke betonnen bunkers en word niet in de oceaan gedumpt . Met verdere ontwikkelingen is het misschien ook zo dat er minder radioactief afval vrijkomt, het radioactieve afval heeft overigens een halveringstijd dus het is gewoon een kwestie van lang bewaren. En over Tjernobyl dat was niet zo'n hoog ontwikkelde centrale zoals we tegenwoordig kunnen bouwen, ze stuurden er zelfs mensen heen om op te ruimen na het ongeluk met echter alleen een loden harnas dan lijkt het me ook zo dat ze er niet veel van afwisten / of verantwoordelijk mee omgingen. En het zou nogal hypocriet zijn als Nederland zegt we doen aan kernenergie voor een beter milieu!, en er achter af stiekem het afval in de oceaan te dumpen ? (Dat doet Nederland niet)
×
×
  • Create New...