Jump to content
PyroForum.nl

mark...

Inactive
  • Posts

    64
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mark...

  1. Ik kan ook niet meer bij ''tools'' komen weet iemand of dat de bedoeling is? Er staat dat ik toestemming moet vragen aan een mod.
  2. Wel verantwoord... maar ook erg jammer ik vond het altijd erg interessant om gewoon te lezen in de HE sectie.
  3. En de inkoop sectie is ook weg...
  4. mark...

    hamsterboy13

    Dat zelfmoord werd eerst wel gedacht maar het gaat volgens de krant om een ongeluk. Namelijk: hij wou een stuk ijs opblazen en ging daarvoor s'nachts naar een bevroren vaart een paar 100 meter van zijn huis af. Toen hij zijn device had geplaatst en aangestoken zou hij zij uitgegleden en is hij opgeblazen. Of hij is met device en al uitgegleden en door de schok is het geëxplodeerd.
  5. mark...

    hamsterboy13

    Ik las in de krant (Trouw) dat hamsterboy13 in de nacht van 5-6 feb. is overleden door een ongeluk met een explosief. En naar mijn weten was hij ook hier actief..... Ik wou vooral zeggen doe voorzichtig. Dit liet me echt schrikken Hij was 18.
  6. mark...

    Filmpjes

    Jup respect voor de thaise boeren. Maar desalniettemin lijkt het me erg leuk om een keer zoiets maken.
  7. mark...

    Filmpjes

    Aflevering van ''How hard can it be'': http://www.novamov.c...o/kstmkdwnvbhf7 Ze bouwen een hele grote raket die heel hoog komt. Het is wel in het engels.
  8. Payload is idd niet te zwaar. Ik denk dat het een productie fout is.
  9. Ik koop ff helemaal niks meer. Want ik wil geen risico lopen met die nieuwe aanpak enzo. Mark
  10. Ok ik ga het overfuelen even proberen binnekort. en de comp van duvel ook. Bedankt voor reacties!
  11. Tnx voor de reacties @KCl)3knallah: ja ik ken pyroguide maar ik vroeg mij vooral af of er nog meer compos waren en of er mensen ervaring mee hadden. Weet je of die eerste comp lang brand? @Jason: Ja met flits comp bedoel ik flashing diamond die is op zich wel goed maar die kon ik niet vinden op het forum weet iemand die? En ik had ong. het zelfde in gedachte met het mortiertje, maar ik dacht de parachute er uit te schieten met een beetje MP en dan met wat watten oid tussen de parachute alleen moet je dan ook nog timen dat hij dat precies op het hoogste punt doet dus dat is vooral handig bij rockets. Maar als je er gewoon een los dopje op doet gaat hij er vanzelf af??
  12. Hey, Ik had het idee om een licht kogel te maken maar ik weet nog niet precies hoe. Ik wou de kogel afschieten uit een soort kartonnen huls. Maar om te beginnen heb ik dan een goede ''flits'' compo nodig, klopt het dat deze gemaakt worden met ammonium perc? Bij o&n zie je wel altijd van die dingen met hele felle flitsen op de grond liggen weet iemand hoe die gemaakt worden? En is er een compo zonder ammonium perc die lang en fel wit brand? En tot slot hoe zou zo'n lichtkogel mortiertje er uit moeten zien? Ik dacht aan een lift van mp maar hoe laat je de parachute er uit komen in de lucht? Mark
  13. Volgens mij zijn die knal hamers een keer eerder hier besproken maar dat weet ik niet zeker, ik kende het filmpje al wel. Mischien wil iemand naar dat topic zoeken. @jansen stel je voor dat makkelijker en als we allemaal gaan pm'en kan niemand iets later nog terug lezen en dat is niet de bedoeling van een forum (dacht ik).
  14. Die spiritus kan je gewoon gebruiken er zit nog wat methylalcohol (methanol) in zodat je het niet kunt drinken, en dus maar een heel klein beetje water. Mark
  15. mark...

    Oeps foutje

    Ja voor een half uur was dit wel wat weinig. Maar door de pijlen word je afgeleid en dan zie je de fonteinen niet meer. Dat is wel jammer
  16. Dopjes kan ik echt aanraden. Geen geklooi met hotglue enzo en het gaat lekker snel. Mark
  17. Ziet er mooi uit ga je hem filmen? En hoe is het verder afgelopen met je motortjes/fabrikant? Mark
  18. Pyro is een hobby en chemie is een hobby. Daarom maken mensen het zelf dat is ook gewoon een hobby. En dat doen ze niet omdat ze het niet kunnen krijgen.
  19. Echt heftig word je de rest van je leven voor terrorist uitgemaakt Maar dat wil iedereen natuurlijk voorkomen.
  20. Mooi man. En een goede tut is altijd handig. Thanx
  21. Ja de koplampen ofzo die net komen als je de lont al aangestoken hebt vind ik het vervelendst. Ik zorg ook altijd dat mijn spul snel de lucht in is, en ik geen/zo min mogelijk bewijs mee heb.
  22. Zo leuk idee. Ik ben ook wel benieuwd naar je cijfer.
  23. Ik vind het ook altijd moeilijk een goede plek te vinden. Maar je had wel geluk dat je de lanceer buis weggooide. Al je die mee had en de agent had de pijl gezien had je mis wel een probleem.
  24. Als de machine even een storing had kan die hele doos vol met slechte zitten toch? En je mag ze terugbrengen dus test er lekker op los :)
  25. Ik ben wel benieuwd hoe dicht de theorie van leander in de buurt zit van de praktijk. Maar 350 gram lijkt mij ook te veel want de motor doet het maar 1.8 sec en dan krijgt hij nooit genoeg snelheid.
×
×
  • Create New...